Warning: Creating default object from empty value in /usr/home/fafik/domains/gabbud.pl/public_html/wp-content/themes/swatch/functions/admin-hooks.php on line 160

Ciesielstwo

Firma nasza zajmuje się wykonywaniem i montażem więźb dachowych. Ta praca wymaga precyzji, fachowości i wyobraźni, by cała konstrukcja stanowiła zwieńczenie bryły budynku. Kształt dachu i rodzaj pokrycia decydują o charakterze i walorach wizualnych budynku.

 

Nasze więźby wykonujemy na podstawie projektów sporządzonych za pomocą programu dla cieśli i dekarzy renomowanej niemickiej firmy, dlatego też każda konstrukcja wykonana przez nas jest doskonała i idealnie współgra z całym budynkiem.

 

CIESIELSTWO – Roboty ciesielskie polegają na wykonywaniu z drewna całych budowli lub ich elementów. Mogą to być budynki, a z pośród różnorodnych elementów drewnianych wykonywanych w budowlach z innych materiałów: więźby dachowe, stropy, schody, podłogi i boazerie w budynkach, okładziny, pomosty i balustrady w zbiornikach i wieżach o konstrukcji stalowej, nakrywy, pomosty i balustrady w zasobnikach żelbetowych itp.

 

Ponadto do ciesielstwa zalicza się wykonywanie budowli pomocniczych, np. rusztowań, deskowań i elementów zagospodarowania placu budowy, które umożliwiają wykonanie prac budowlanych.

Na razie żadnych komentarzy.

Dodaj komentarz